Nyt klubtøj i GTK

Visning og prøvning i klublokalerne onsdag den 13. og mandag den 18. marts kl. 16.00-19.00.

 

Med henvisning til vedhæftede prisliste og bestillingsblanket, er vi rigtig glade for at kunne præsentere klubbens nye udbud af super lækkert klubtøj fra FILA.

Derfor inviterer vi til visning/prøvning af det nye tøj i klublokalerne:  Onsdag den 13. marts og mandag den 18. marts kl. 16.00-19.00, hvor der vil være mulighed for at prøve tøjet og afgive bestilling. 

Desuden har vi i år som et nyt tiltag indhentet skarpe tilbud på tilbehør i form af drikkedunke, håndklæder og caps. Disse tilbydes til en speciel klubpris: Drikkedunk, håndklæde eller cap á kr. 150 pr. stk. -  Sampak med alle 3 dele á kr. 375,-.

Disse varer kan købes i banebookingen, og der vil efterfølgende blive sendt en mail, når de er klar til afhentning. Log på banebooking, vælg fanen medlemstilbud og den/de ønskede varer. Der vil naturligvis også være mulighed for bestilling/køb af ovenstående ved klubarrangementerne.

Bestillinger på klubtøj modtages på ovenstående datoer med udfyldt blanket i underskreven stand. Blanketten kan også efterfølgende afleveres på klubkontoret, lægges i glasmontren i klublokalet eller mailes til Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.. Der sendes en mail ud, når bestillingerne er klar til afhentning og betaling hos:  Transocean Sport A/S, Ulrikkenborg Alle 38 st.,2800 Kgs.Lyngby 

Vi glæder os til at se jer alle til nogle hyggelige timer i ”prøverummet” i GTK.

Rigtig god aften og bedste hilsner fra bestyrelsen og trænereteamet